Edirne Haber – medya22.com

CHP’de Trakya’nın Tek Kadın Adayı Becan’dan Görkemli Tanıtım!

Millet İttifakı (CHP) Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Özlem Becan bugün bir otel de düzenlediği toplantı ile Meclis Üyelerinin tanıtımını yaptı.

Reklam
CHP’de Trakya’nın Tek Kadın Adayı Becan’dan Görkemli Tanıtım!

Millet İttifakı (CHP) Uzunköprü Belediye Başkan Adayı Özlem Becan bugün bir otel de düzenlediği toplantı ile Meclis Üyelerinin tanıtımını yaptı.

CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Mehmet Akalın, Edirne Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu ve Orhan Çakırlar, Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Edirne Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Recep Gürkan, İlçe ve Belde Başkanları- Belediye Başkan Adayları ile çok sayıda partilinin katıldığı toplantıda Belediye Meclis Üyesi adaylarını tanıttı.

Coşkulu bir kalabalıkla yapılan toplantının açış konuşmasını CHP Uzunköprü İlçe Başkanı Muammer Çetiner yaptı.

Daha sonra konuşan İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, İYİ Parti olarak Özlem Becan’a tam destek verdiklerinin altını çizdi. Sırasıyla İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu’da birer konuşma yaparak Özlem Becan’a destek istediler, ülke ekonomisine ve yaşananlara dair değerlendirmelerde bulundular. Candan Yüceer ayrıca; Belediye Meclisi listesinde Kadın’lara verdiği öncelik nedeniyle de Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a teşekkür etti. Daha sonra kürsüye gelen CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı’da “Biz Edirne’de çok güzel bir birliktelik sağladık. İttifak anlamında bazı doğum sancıları da yaşadık elbette, ama sonuçta nur topu gibi bir bebeğiniz nasıl mutlu olursanız öyle mutlu olduk. AKP ye Edirne’de bir bardak su vermeyeceğiz.” dedi, Özlem Becan’a başarılar diledi.

Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Özlem Becan’ın konuşması ve Belediye Meclisi adaylarının tanıtımından sonra da Becan’ın seçim bürosunun açılışı yapıldı.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ