Edirne Haber – medya22.com

MHP den Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Kahvaltısı

MHP Edirne Teşkilatı ve Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Kozan partililer ve Edirne basını ile birlik, beraberlik ve dayanışma kahvaltısında bir araya geldi.

Reklam
MHP den Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Kahvaltısı

MHP Edirne Teşkilatı ve Edirne Belediye Başkan Adayı Recep Kozan partililer ve Edirne basını ile birlik, beraberlik ve dayanışma kahvaltısında bir araya geldi.

D.S.İ. Sosyal Tesislerinde yapılan toplantıda konuşan MHP Edirne İl Başkanı Süleyman Ferhatoğlu, MHP nin 50 nci kuruluş yıldönümünü kutlayarak başladığı konuşmasında özetle şu ifadelere yer verdi:

“50. Yılımız hepimize kutlu olsun. Dünya var oldukça partimizde var olacak. Geleceğe umutla bakıyoruz. MHP köklü bir siyasi dokudur. Nişan almazsanız vuramazsınız. Hedefiniz olmazsa başaramazsınız. Hedef, ancak onu isteyenlerin azmiyle mücadele edenlerin olacaktır. Bizim meselemiz vatandır, milli bekadır. Dedikoduyla geçirecek vakit yoktur. Halkın yanında olmak doğru tavırdır. Asla eğilmeyeceğiz, taviz vermeyeceğiz. Edirne’de 31 Mart seçimlerinde MHP tarih yazacaktır. 31 Mart’ta Edirne, Recep Kozan hocamıza emaneti teslim edecektir. Ne mutlu Türküm diyene” dedi.

MHP Edirne Belediye Başkan adayı Recep Kozan’da MHP ile 48 yıldır gönül bağı olduğunu vurgulayarak; “Bugün 9 Şubat ve MHP nin 50 nci kuruluş yıldönümü. MHP benim 48 yıldır gönül bağım olduğu bir yol. Hiçbir zaman ayrılmadığım, şerefle gittiğim bir yol. Bu 50 yıl içinde bizlere neler neler dediler. Eli sopalı diyenler oldu. Peki niçin Edirne? Bir başka deyişle Edirne Neresi? Edirne Balkanların merkezinde tam ortada bir yerdir. Şuan da da hala Balkanların başkentidir. M. Akif der ki; ‘Edirne’siz bir Türkiye, Türkiye değildir. Bu kutsal yere hizmet etmek ibadettir. Yıllarca devlet memuru olarak hizmet ettim. İnşallah Belediye Başkanı olarak ta devam edeceğim. Rant gözüyle bakanların yaptıklarını görüyorsunuz. Edirne beton yığını oldu. Yağmurlarda taşkınlar oluyor. Görevi bize verin Edirne’yi hak ettiği yere getirelim. Atalarımızın bir sözü vardır; Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz. Tarlada izimiz olacak. MHP ye ve o’nu doğuran ülkeye sahip çıkacağız. Ne mutlu Türk’üm diyene” şeklinde konuştu. /// Senih Yurdatapan

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ