Edirne Haber – medya22.com

Kullanım Şartları

medya22.com; hukuka, yasalara, telif haklarına ve insan onuruna, temel hak ve hürriyetlere saygılı olmayı amaç edinmiş,  sadece bilgiyi ve düşünceyi ifade etmek, haberleri paylaşmak amacıyla yayın yapan bağımsız bir internet haber sitesidir.

Sitemiz, bağlantı sağladığı başkasına ait içerikten (yorum, yazı v.b) sorumlu değildir.

Site üzerinde, haber altlarında ve sair yerlerde yer alan yorumlar, yazılar v.b site harici başka internet site ve yazılımları aracılığıyla alınmakta ve bunların kayıtları da yine aynı yerlerde tutulmaktadır. Bu yorumlar medya22.com tarafından onaylanmadıkları gibi, bunların ve köşe yazılarının sorumluluğu da tamamen yazarlarına aittir. Site bu hususta hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Site ilkelerine aykırı yorumlar tespit edildikleri takdirde kaldırılırlar.

Ayrıca; yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri; iletişim sayfasındaki e posta adresinden site yönetimine ulaşabilirler. Bu e-posta adresine ulaştırılan talep ve şikayetler incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.