Edirne Haber – medya22.com

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Lideri Erdoğan, Edirne’deydi

Reklam
Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Lideri Erdoğan, Edirne’deydi

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan,  Edirne Mitinginde oldukça kalabalık bir topluluğa hitap etti.

Konuşmasının hemen başında Fatih Sultan Mehmet’in böyle güzel bir şehirde dünyaya geldiğini hatırlatan Erdoğan; “çok çalışarak Edirne’yi ve ilçelerini Fatih Sultan Mehmet’e layık olanların artık yönetmesi lazım. İstanbul’u fetheden o güzel kumandan ve o güzel ordu, o kutlu yürüyüşü nereden başlattı? Buradan başlattı. Onun için Edirne bir başka.” dedi.

Arif Nihat Asya’nın Edirne Destanı adlı şiirinden dizeler de okuyan Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Lideri Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart’ta Edirne’nin çöp, çukur, çamur’dan kurtulacağını, dişe dokunur tek bir hizmet getirmeden Edirne’nin sırtından inmeyenlerin sonunun 31 Mart’ta geleceğini, 17 yıldır Edirne’ye 15 katrilyon yatırım yapıldığını söyledi ve Enez ile Lalapaşa’ya da bu yıl içinde doğalgaz geleceğinin müjdesini verdi.

Selimiye otopark alanında oldukça uzun bir konuşma yapan, gördüğü kalabalıktan da bir hayli memnun görünen Erdoğan, Edirne’ye yapılan yatırımları rakamlarıyla tek tek açıkladı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik eleştirilerde bulundu.

Edirne Belediye Başkan adaylarını da tanıtan Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Erdoğan, miting sonrası Valilik makamına geçti Edirne Valisi Ekrem Canalp ile bir araya geldi. Basına kapalı olarak gerçekleşen toplantı da; Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Vali Canalp’ten  Edirne’ye ve çalışmalara dair bilgiler aldığı öğrenildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ